Töötajad & tervis
Töötajad & tervis
Ettevõtte vara & vastutus
Ettevõtte vara & vastutus
Sõidukid
Sõidukid
Kauba transport
Kauba transport
Ehitus- ja paigaldustööd
Ehitus- ja paigaldustööd
Korteriühistu
Korteriühistu

Ärikliendihaldurid

Laura Aidla

Laura Aidla

Piirkond: Lõuna-Eesti

Mobiil: +372 5885 7603
laura.aidla@seesam.ee

Kaie Rahe

Kaie Rahe

Piirkond: Põhja-Eesti

Mobiil: +372 552 5467
kaie@seesam.ee

Maire Neudorf

Maire Neudorf

Piirkond: Põhja-Eesti
Mobiil: +372 516 5426
maire.neudorf@seesam.ee

Marju Lipand

Marju Lipand

Piirkond: Põhja-Eesti

Mobiil: +372 527 2766
marju.lipand@seesam.ee

Marit Grossfeldt

Marit Grossfeldt

Piirkond: Põhja-Eesti

Mobiil: +372 517 7322
marit.grossfeldt@seesam.ee

Monika Ole-Eesaru

Monika Ole-Eesaru

Piirkond: Põhja-Eesti

Mobiil: +372 505 1972
monika.ole-eesaru@seesam.ee

Kätrin Türin

Kätrin Türin

Piirkond: Lääne-Eesti

Mobiil: +372 5360 7440

E-post: katrin.turin@seesam.ee

Mariann Oja

Mariann Oja

Piirkond: Lõuna-Eesti

Mobiil: +372 5912 7597
mariann.oja@seesam.ee

Kaitse oma ettevõtet usaldusväärse kindlustuspartneriga | Seesam

Mis teeb meid eriliseks?

Meie missioon ja väärtused
Nr. 1

Parim kindlustus veebis

97%

Hüvitame 97% kahjudest

30+

Üle 30 aasta Eesti turul

Kahjukäsitluse kontakt: +372 628 1700 kahjud@seesam.ee
Medabi OPS 24h: +372 634 7363
Koduabi 24h: +372 622 1333
Seesami Autoabi: +372 622 1333
Reisikindlustuse kahjud +372 634 7393 luminor@ops24.eu Iseteenindus
Ostukindlustuse kahjud Iseteenindus

Teata kahjust!

Vali sobiv kindlustusliik teate edastamiseks.

Liiklus
Liiklus

Liiklus

Kasko
Kasko

Kasko

Reis
Reis

Reis

Kodu
Kodu

Kodu

Õnnetus
Õnnetus

Õnnetus

Ettevõte
Ettevõte

Ettevõte

Väikelaev
Väikelaev

Väikelaev

Tervis
Tervis

Tervis

Uudised

Kõik uudised
Seesam tõusis enim soovitatud kindlustusfirmaks
10.04.2024 Liljan Männiste

Seesam tõusis enim soovitatud kindlustusfirmaks

Seesam tõusis enim soovitatud kindlustusfirmaks

Oled Rimi lojaalsusprogrammi klient? Siis tea, et Seesamis saad soodsamalt!
14.03.2024 Liljan Männiste

Oled Rimi lojaalsusprogrammi klient? Siis tea, et Seesamis saad soodsamalt!

Alates märtsist on Rimi lojaalsusprogrammi klientidel suurepärane võimalus osta mitmeid Seesami kindlustustooteid tavahi...

Kindlustus kutsub ettevaatlikkusele: suvevormi nimel ei tasu kevadet kipsis veeta
13.03.2024 Dagmar Gilden

Kindlustus kutsub ettevaatlikkusele: suvevormi nimel ei tasu kevadet kipsis veeta

Lume minek tähistab paljude jaoks tervisespordi hooaja algust. Kindlustuse jaoks toob see kaasa järsu pöörde õnnetusjuht...