Important message icon

23.05 on Seesami Rakvere ja Jõhvi kontorid suletud!

Seesam sulgeb alates 16.03 kõik klienditeeninduse kontorid ning muutub virtuaalseks

13.03.2020 Seesam
Seesam sulgeb alates 16.03 kõik klienditeeninduse kontorid ning muutub virtuaalseks

Lähtudes Terviseameti antud ametlikest soovitustest anname teada, et alates esmaspäevast, 16. märtsist sulgeme oma kontorid kõigile külastajatele. Muus osas jätkub meie töö tavapäraselt. Julgustame kõiki kliente tutvuma Seesami e-kanalitega ning nõustame soovijaid infotelefoni või meili teel. 

Kindlustuslepingu sõlmimine

Valdavat osa kindlustuslepingutest on võimalik sõlmida ilma meie teenindust külastamata. Pikaajalistel klientidel on kindlasti olemas oma Seesami müügispetsialisti kontaktinfo, kelle poole uute lepingute osas pöörduda. Kõik personaalset nõustamist vajavad kliendid saavad pöörduda telefonil 628 1821 ja 628 1800.

Kes aga soovivad täiendava nõustamiseta kindlustust osta, siis on meil selleks e-pood – veebilehe kaudu iseseisvalt sõlmitud kindlustused on enamasti ka soodsamad! Kui soovid abi e-poes ostlemisel, vajuta avalehel end huvitava kindlustusteenuse juures nupul „Osta kindlustus“ ning alusta paremal veerul asuva akna kaudu vestlust meie klienditeenindajaga. Kõik e-poega seonduvad küsimused võib saata meie e-posti aadressile pood@seesam.ee.

Üldised küsimused leiavad õige vastaja aadressilt seesam@seesam.ee või üldnumbril 628 1800.

Kahjujuhtumite registreerimine

Oleme loonud elektroonilised võimalused ka kahjudest teada andmiseks ning menetluse alustamiseks. Mine veebilehele https://www.seesam.ee/kahjukasitlus/uldine/, leia sealt valdkond, milles kahjujuhtum aset on leidnud ning täida elektrooniline vorm. Meie kahjukäsitlejad on valmis nõu ja jõuga abiks olema, kui helistad neile telefonil 628 1700. Samuti võib kahjudest teada anda aadressil kahjud@seesam.ee.

Et maandada riske ning kaitsta oma töötajate ja klientide tervist, me mõnda aega külalisi kontorites vastu ei võta. Nii anname oma panuse nakkuse piiramisesse ning normaalse töörütmi taastumisse.

Uudised

Kõik uudised
Just sellest hüvest unistab suurim hulk töötajaid
22.05.2024 Marit Raag

Just sellest hüvest unistab suurim hulk töötajaid

Seesami läbiviidud uuringust selgus, et pea pooled eestimaalased oleksid enda sõnul motiveeritumad töötajad, kui tööandj...

Compensa Vienna Insurance Group kasvatas eelmisel aastal Baltimaades tulu 19%
10.05.2024 Deividas Raipa

Compensa Vienna Insurance Group kasvatas eelmisel aastal Baltimaades tulu 19%

Baltikumi juhtiv kindlustusettevõte Compensa Vienna Insurance Group jätkas 2023. aastal oma varasemat kasvu. Ettevõtte k...

Oled Rimi lojaalsusprogrammi klient? Siis tea, et Seesamis saad soodsamalt!
11.04.2024 Liljan Männiste

Oled Rimi lojaalsusprogrammi klient? Siis tea, et Seesamis saad soodsamalt!

Alates märtsist on Rimi lojaalsusprogrammi klientidel suurepärane võimalus osta mitmeid Seesami kindlustustooteid tavahi...