Important message icon

Viljandi kontori külastamine 17.06 – 02.07.2024 ainult eelneval kokkuleppel, tel. 506 9185!

Miks liituda Seesamiga?

Meie missioon ja väärtused
Otsustusvõimalus

Otsustusvõimalus

Seesamis otsustad sina! Olenemata sinu ametikohast, pakub Seesam sulle palju võimalusi ise otsustamiseks. Näiteks haldavad meie müüjad oma riske ise, võtavad vastu iseseisvaid otsuseid ja seeläbi kogevad ka sellele vastavat tulemust.

Tasakaal ja paindlikkus

Tasakaal ja paindlikkus

Seesamis naudid paindlikkust! Lisaks põnevale tööle, toetavatele juhtidele, meeldivatele kolleegidele ja moodsale töökeskkonnale pakume sulle ka kaugtöö võimalust ühes mõnusa nädalase lisapuhkusega.

Tööalane areng ja kolleegide toetus

Tööalane areng ja kolleegide toetus

Seesamis arened edasi! Siia tööle tulles saad põhjaliku sisseelamisprogrammi koos kindlustusalase väljaõppega, mida toetab sinu otsene juht ning asjatundlikud kolleegid.  Lisaks saad võimaluse end iga-aastaselt täiendada. Tule, tööta ja arene!

Tervise toetamine

Tervise toetamine

Seesamis oled hoitud! Kuna soovime, et meie töötajad elaksid täisväärtuslikku elu, on nende tervislik heaolu meile väga oluline. Nii ootabki sind Seesamisse tööle tulles tasemel tervisekindlustus. Muuhulgas saad osa võtta ka erinevatest nii füüsilise kui vaimse tervisega seotud koolitustest ning muudest meeskondlikest ettevõtmistest.

Müügiosakonna tutvustus

Soovid astuda uut karjäärisammu müügivaldkonnas? Seesam kindlustuse säravad müügijuhid avavad koos oma osakonnajuhi Tiia Pröömiga kindlustustoodete müügi olemust ja kutsuvad liituma oma tiimiga!

Kahjukäsitluse osakonna tutvustus

Huvitud kahjukäsitleja ametist? Seesam kindlustuse kahjukäsitlusosakonna juht Indrek Petter kutsub koos valdkonnajuhtidega liituma oma tiimiga!

Meie väärtused

Oleme usaldusväärsed

Oleme usaldusväärsed

Peame oma lubadustest kinni. Loome usaldust läbi ausa ja objektiivse käitumise. Meie otsused on läbipaistvad, vastutame oma sõnade ja tegude õigsuse eest.

Ületame ootusi

Ületame ootusi

Mõtleme kaasa, leiame lahendusi ja saavutame suurepäraseid tulemusi. Seame oma tööle kõrged standardid, et saavutada rohkem, kui meilt oodatakse. Tahame olla parim tööandja, toetades oma töötajate pidevat arengut.

Tegutseme uuendusmeelselt

Tegutseme uuendusmeelselt

Teeme uuendusi, et muuta kliendikogemus lihtsamaks ja mugavamaks. Julgustame töötajaid kujundama tulevikutrende, katsetama uusi ideid ja tegutsema proaktiivselt. Jagame teadmisi VIG ettevõtete vahel, et üheskoos kasvada ja olla edukad.

Väärtustame lihtsust

Väärtustame lihtsust

Muudame kindlustuse lihtsaks ja arusaadavaks. Kasutame oma kogemusi ja mitmekülgseid teadmisi, et mõista oma klientide vajadusi. Me kuulame ära, räägime kaasa ning pakume parimaid lahendusi.

Virtual Office

Tutvu meie peakontoriga läbi virtuaaltuuri

Virtual Office play icon

Mida meie juhid Seesamis töötamisest arvavad?

Andri Püvi

Andri Püvi

Juhatuse liige, Eesti filiaali juhataja

Inimestel on kuidagi kujunenud arvamus, et kindlustus on kuiv ja igav valdkond, kus päevad on täis mahukaid exceleid ja emotsioonituid otsuseid. Tegelikult töötavad siin tavalised mõistlikud ja targad inimesed, kes tunnevad kõiki tundeid alates lapselikust rõõmust kuni eduka töövõiduni. Meil on nii noori, kes alles tööelu alustanud, kui juba Eesti kindlustusmaastikul tunnustatud tipp-professionaale. Me näeme maailma avatud silmadega, tunneme sotsiaalset vastutust ning keskendume jätkusuutlikule tegutsemisele. Teeme tõsise töö kõrvalt omajagu nalja ning veedame kolleegidega koos ka vaba aega.

Kristel Kobi

Kristel Kobi

Varakahjude valdkonnajuht

Nii nagu paljud head asjad saavad tihti alguse juhusest, sattusin minagi kindlustussektorisse juhuse tahtel. Alustasin Seesamis 2008. aastal varakahjude assistendina, aasta ja kümne kuu möödudes sai minust kahjukäsitleja ja tänaseks olen varakahjude valdkonnajuht. Ma leian, et see töö on väga mitmekesine ning väljakutseid ja arenguvõimalusi pakkuv, puutun igapäevaselt kokku erinevate kahjujuhtumitega, mis nõuavad asjatundlikku ja kiiret lahendamist.

Sandra Smirnova

Sandra Smirnova

Ettevõtte äririskide üksuse juht

Alustasin Seesamis 2020. aastal ettevõtte varakindlustuse tootejuhina ning tänaseks on Seesam usaldanud mulle ka ettevõtte äririskide üksuse juhtimise, läbi mille saan koostöös enda meeskonnaga igapäevaselt tegeleda erinevate teemadega – ühel ja samal päeval võivad laualt läbi käia nii klientide, riskijuhtimise kui ka kahjujuhtumitega seotud teemad. Seesamis ei ole ükski päev täpselt samasugune ning vaheldusrikas töö ongi see, mis annab võimaluse pidevale enesearengule ja muudab siin töötamise minu jaoks põnevaks.

Message icon

Kõik Seesami tööpakkumised on leitavad personaliotsinguportaalis CV Keskus

Ei leidnud endale sobivat ametikohta või soovid praktikale tulla?

Kirjuta meile ja ehk leiame võimaluse
Seesam Insurance HQ

Seesam kindlustus

Esimene Seesami kontor avati 1991. aasta kevadel Tallinnas. Täna on Seesamil esindused kaheksas Eesti linnas ning tööl on ligi 180 inimest. Seesami emafirma Vienna Insurance Group (VIG) on üks suurimaid börsil noteeritud rahvusvahelistest kindlustusgruppidest Kesk- ja Ida-Euroopas, mille peakontor asub Viinis. VIGi kuulub ligikaudu 50 kindlustusseltsi 30 riigist, kus töötab kokku üle 25 000 inimesele.

Loe edasi

Liitusime mitmekesisuse kokkuleppega

Seesam kindlustus ühines mitmekesisuse kokkuleppega 2024. aastal. Tööandjana väärtustame oma töötajaid, hoolime nende heaolust ning peame võrdset kohtlemist ja erinevustega arvestamist selle põhialuseks. Liitusime mitmekesisuse kokkuleppega, sest ka meie ettevõtte väärtused ja eetilised põhimõtted ühtivad kokkuleppe sisuga.

Mitmekesisuse kokkulepe Foto: Aron Urb
Suure südamega ettevõte
Kaugtöö tegija