Important message icon

23.05 on Seesami Rakvere ja Jõhvi kontorid suletud!

Missioon ja väärtused

Seesami missioon ja väärtused on need, mis meid ühendavad, millesse me usume ning millest juhindume. Väärtused kasvasid välja meie ettevõtte seest ühiste arutelude tulemusena ja on kasutusel nii Eestis, Lätis kui Leedus. Need aitavad meil ellu viia meie eesmärke nii täna kui ka tulevikus.

Meie kindlustame sinu heaolu

Meie väärtused

Oleme usaldusväärsed

Oleme usaldusväärsed

Peame oma lubadustest kinni. Loome usaldust läbi ausa ja objektiivse käitumise. Meie otsused on läbipaistvad, vastutame oma sõnade ja tegude õigsuse eest.

Ületame ootusi

Ületame ootusi

Mõtleme kaasa, leiame lahendusi ja saavutame suurepäraseid tulemusi. Seame oma tööle kõrged standardid, et saavutada rohkem, kui meilt oodatakse. Tahame olla parim tööandja, toetades oma töötajate pidevat arengut.

Tegutseme uuendusmeelselt

Tegutseme uuendusmeelselt

Teeme uuendusi, et muuta kliendikogemus lihtsamaks ja mugavamaks. Julgustame töötajaid kujundama tulevikutrende, katsetama uusi ideid ja tegutsema proaktiivselt. Jagame teadmisi VIG ettevõtete vahel, et üheskoos kasvada ja olla edukad.

Väärtustame lihtsust

Väärtustame lihtsust

Muudame kindlustuse lihtsaks ja arusaadavaks. Kasutame oma kogemusi ja mitmekülgseid teadmisi, et mõista oma klientide vajadusi. Me kuulame ära, räägime kaasa ning pakume parimaid lahendusi.

Töötajad Seesami missioonist ja väärtustest

Heli Simulant

Heli Simulant

Maaklerite müügiüksuse juht

"Me ütleme oma inimeste kohta, et vau, sa oled täiesti Seesami inimene! Selle all me mõtlemegi, et ta sobib Seesamisse ja me võtame ta omaks, sest tal on meiega sarnased väärtused. Mida sarnasemalt me teatud asju mõtleme ja näeme, seda tugevam ettevõte on ning seda mõnusam on ka töökeskkond ja igapäevane koostöö. Mina ütleksin uuele inimesele, et kui sa siia tuled ja annad endast parima, teenindad teisi nii, nagu sa tahad, et sind teenindatakse, siis on sul Seesamis pikk tulevik ees."

Rasmus Parve

Rasmus Parve

Sõidukikahjude valdkonnajuht

"Juba Seesamisse tulles ja oma tiimiga tutvudes tundus mulle, et ettevõtte väärtused peegelduvad nii inimeste käitumises kui organisatsioonikultuuris üldiselt. Vägev on tõdeda, et olla usaldusväärne partner kliendile, soov oma töös ootusi ületada ja tegutseda uuendusmeelselt ning seda kõike teha lihtsalt, on inimestele nii omaks saanud ja selles suunas tegutsetakse iseeneslikult."

Epp Matthiessen

Epp Matthiessen

Kliendihaldur

"Mina tunnen küll, et mul on oma kolleegidega samad väärtused ja et nad on minu inimesed. Kasvõi igapäevaselt suheldes - me oleme sarnased ja saame asjadest sarnaselt aru. Seesami kolleegid on ausad ja abivalmid ja neil on olemas julgus olla selline. Nagu meie juht alati ütleb, et ei ole olemas rumalaid küsimusi, pigem on rumal jätta küsimata."