Important message icon

23.05 on Seesami Rakvere ja Jõhvi kontorid suletud!

Compensa elukindlustus

Compensa elukindlustus

Me kõik loodame, et meiega ei juhtu midagi. Ometigi kuuleme igapäevaselt uudistest, sotsiaalmeediast ja tutvusringkonnast lugusid õnnetustest, haigustest ja lihtsalt halbade asjaolude kokkulangemisest. Jah, elukindlustus ei hoia ära ootamatusi, küll aga aitab see tegeleda muretumalt tagajärgedega.

Elu kindlustamine on lihtne viis pakkuda iseendale ja oma lähedastele hingerahu. Kui Sinuga peaks juhtuma halvim, tuleb Sinu lähedastel emotsionaalselt raskel ajal toime tulla uue finantssituatsiooniga, sest pere on kaotanud ühe sissetuleku allika. Elukindlustus aitab neil katta ootamatud kulud, säilitada harjumuspärase elukvaliteedi ja võtta vähemalt ühe mure selles raskes olukorras vähemaks.

Loe elukindlustuse kohta rohkem Compensa elukindlustuse veebilehelt ja arvuta elukindlustuse makse kalkulaatoris.

Seesamiga samasse gruppi kuuluv Compensa Elukindlustus pakub Sulle mitmeid erinevaid elukindlustustooteid ja lisakindlustusi, mille seast saad valida just enda vajadustele vastava lahenduse riskide maandamiseks. Lisaks pakume õnnetusjuhtumikindlustust, vähihaiguste kindlustust, investeerimisvõimalusi, III sambasse kogumist ja ka kindlustuspensioni. Compensas ei pea Sa neid otsuseid tegema üksi – meil on personaalsed nõustajad, kes vastavad kõigile Su küsimustele ja seletavad asju lihtsalt ning arusaadavalt. 

Finantsteenust pakub Compensa Life Vienna Insurance Group SE. Tutvu tingimustega compensalife.ee ja vajadusel pea nõu spetsialistiga.